Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

До відома депутатів Острозької районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування

E-mail Печать PDF

До відома депутатів Острозької районної ради,

 посадових осіб місцевого самоврядування.

Відповідно до п.п. б,в п.1 ч.1 ст 3 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами, на яких поширюється дія зазначеного закону. Відповідно до ст.45 зазначеного закону депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами декларування і згідно ст. 50 закону забов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Нацагенством.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для подання декларації необхідно виготовити електронно-цифровий підпис. Виготовлення такого підпису здійснюється Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України. Детальна інформація щодо алгоритму отримання послуг розміщена на сайті ca.informjust.ua. Вам необхідно подати до центру заповнену заяву про реєстрацію (зразок на зазначеному вище сайті), копію паспорта (1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток), засвідчену підписом власника; копію облікової картки платника податків, засвідчену підписом власника.

Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків додатково додається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову, засвідчена підписом власника.

Документи подаються в двох примірниках. Підписом власника засвідчується кожна сторінка документа.

Надалі кожному депутату, посадовій особі особисто необхідно провести генерацію особистого ключа та запиту на формування сертифіката на окремі носії інформації.

Контактна інформація центру : м.Рівне вул. Кавказька, 7,

 тел.(0362)26-95-04 .

Додатково повідомляємо, що пройти електронну ідентифікацію при заповненні декларації можна також за допомогою BankID  одного з банків, який підтримує відповідну функцію.

 

 

Про скликання восьмої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

 

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.10.2016                                                                                                         №38

 

Про скликання восьмої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

Оголошення

E-mail Печать PDF

Оголошення про завершення термінів дії контрактів, укладених з керівниками комунальних підприємств, закладів, організацій.

Острозька районна рада повідомляє, що 16 грудня 2016 року закінчується термін дії контракту, укладеного із завідувачем КП «Міжлікарняна аптека» Острозької районної ради Рівненської області Гандзілевською С.А., а 28 грудня 2016 року – з головним редактором КО Редакція Острозької районної газети «Життя і Слово» Філіною О.Й.

 

Про скликання сьомої сесії Острозької районної ради сьомого скликання

E-mail Печать PDF

ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

26.07.2016                                                                                        № 24

 

Про скликання сьомої сесії

Острозької районної ради сьомого скликання

 

Подробнее...
 

30 ЛИПНЯ Острожчина запрошує відвідати молодіжний етнофестиваль«Новомалинська Любава»!

E-mail Печать PDF

30 ЛИПНЯ

Острожчина запрошує відвідати

молодіжний етнофестиваль«Новомалинська Любава»!

(с. НовомалинОстрозького району Рівненської області)

 

Програма:

9.00-13.00 Екскурсія екологічною стежкою національного парку «Дермансько-Острозький» (збір біля Новомалинського замку).

 

11-00-18.00 Виставкимайстрів та народних умільців, фотовиставка «Заповідними стежками нашого краю», ярмарок.

 

12.00-18.00 Мозаїка майстер-класів та тренінгів:гончарство, соломкарство, флористика, лялька-мотанка, орігамі, прикраси з міді, виготовлення вишитих оберегів та ін., «Травниця «Українські фіточаї», живопис «Диво-звір», мистецтво фотографії, східні танці, віршування, «Живи екологічно» від ММГО «Екоклуб», «Арт-терапія: ліплення з глини», розпис хною, оздоровчі практики.

 

12.00-18.00 Для найменших гостей:рольове читання з музичним супроводом казок від ГО «Казкоманія», подорож у світі книги від бібліотекарів Острожчини, еко-майстеркласи для малюків.

 

13.00-17.00 - «Цікаві люди»: представлення громадських організацій, проектів.

 

16.00-23.00Концертно-розважальна програма:виступи фольклорних музичних та танцювальних колективів, презентація козацьких бойових мистецтв від Міжнародної федерації бойового гопака, етнотанки, хороводи та співанки навколо ватри, фаєр-шоу.

 

Протягом дня:таборова похідна баня, риболовля, катання на байдарках та катамаранах, подолання смуги перешкод, смачний козацький куліш, незабутня атмосфера!

 

Бажаючі матимуть можливість залишитись на ніч в таборовому містечку (за умови наявності власного похідного спорядження).

 

Відправлення маршрутних автобусів (від центрального автовокзалу (м.Рівне), «Смачної зупинки», стоматполіклініки (м.Острог): з Рівного до Новомалина (через Острог):  – 10.00 (11.00 в Острозі), 14.30 (15.35 в Острозі), 19.30 (20.35 в Острозі); з Острога до Новомалина: 6.20, 8.20,10.40, 11.00, 12.20, 14.20, 15.35, 18.20, 20.35.

У зворотному напрямку: з Новомалина до Острога: 6.00, 7.00, 9.00, 11.40, 13.00, 16.40, 19.00; з Новомалина до Рівного: 6.00, 11.40, 16.40.

Також, курсуватимуть додаткові автобуси з с. Новомалиндо м. Острог о 22.00!

Детальнішу інформацію можна отримати в групінаFacebookhttps://www.facebook.com/groups/597794607049434/

Обновлено 21.07.2016 14:13
 


Страница 4 из 9

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок


Источник: http://workwebsite.ru