Острозька районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна сторінка

Нарада по земельному податку

E-mail Печать PDF

15 липня 2016 року за підтримки голови Острозької районної ради та за ініціативою голів Тесівської, Мощаницької та Хорівської сільських рад відбулася оперативна нарада. Тема засідання була сформована наступним чином: «Порядок реєстрації земельних ділянок фізичними особами та сплата ними земельного податку». Нараду було проведено у форматі питання-відповідь, у якій взяли участь: голова районної ради Стрілецька В.В.,  заступник голови районної ради Демянчук Н.Г., начальник організаційного відділу Лозюк Ю.В., головний спеціаліст, юрисконсульт організаційного відділу Дечковська Г.Р., голова Острозької райдержадміністрації Турович Б.М., голови сільських рад району, представник Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарт  В.Г., начальник управління АПР Нех Р.І.

На нараді було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються земельних відносин у межах територіальних громад Острозького району, питань щодо реєстрації земельних ділянок, щодо оформлення прав власності на земельні ділянки під розпайованим майном, щодо відсоткової ставки земельного податку, котра є можливою для встановлення в Острозькому районі та ін. На запитання сільських голів відповідали: представник Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарт  В.Г., начальник управління АПР Нех Р.І., головний спеціаліст, юрисконсульт організаційного відділу Дечковська Г.Р., свої ремарки вносив голова Острозької райдержадміністрації Турович Б.М.

Також на засіданні було визначено ряд питань, які потребують термінового вирішення і такі, що будуть  розглядатися згодом після підготовки та прийняття відповідного звернення.

Голови сільських рад вважають, що дана форма роботи є актуальною, допомагає у аналізі та вирішенні питань, які виникають у їхній роботі, а тому має бути впроваджена й надалі.

 

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»

E-mail Печать PDF

ІНФОРМАЦІЯ

про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»

2014 рік

Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи.

З 2014 року, згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.03.2014 № 96 «Про затвердження Положення про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (далі – Положення), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2014 року за № 419/25196, організатором Конкурсу є Мінрегіон. 

Основні завдання Конкурсу: сприяння обміну досвідом органів місцевого самоврядування; публічне визнання досягнень органів місцевого самоврядування як інструмент заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості життя громади; поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на розвиток територіальних громад. 

За результатами Конкурсу відзначено 37 фіналістів.

Переможці Конкурсу (перші місця), окрім відзнак Мінрегіону і Ради Європи, були нагороджені поїздкою до Республіки Болгарії (квітень 2015 року), де ознайомились із успішними моделями і практиками у сфері розвитку місцевого самоврядування).

У рамках візиту також відбулася зустріч з керівництвом Конгресу місцевих влад Молдови (CALM), який має тісні партнерські відносини з українською стороною. 

2015 рік

У 2015 році за результатами Конкурсу (наказ від 20.10.2015 № 265) Мінрегіон визначив 19 переможців із Волинської (3), Дніпропетровської (1), Житомирської (2), Запорізької (1), Івано-Франківської (1), Львівської (3), Полтавської (1), Сумської (1), Хмельницької (1) областей:

Фіналісти Конкурсу 2015 року за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» відвідали Республіку Польща (квітень 2016 р.):

5-6 квітня представники делегації взяли участь у 2-му Європейському конгресі місцевого самоврядування у м. Краків, (близько 1500 представників з понад 20 країн Європи) http://www.coe.int/uk/web/kyiv/-/2nd-european-congress-of-local-governments-krakow-poland-is-opened

7-8 квітня відбулося знайомство з організацією роботи органів місцевого самоврядування міст Жешув та Люблін.

За два роки фіналістами Конкурсу стали 56 органів місцевого самоврядування усіх рівнів

2016 рік

Враховуючи досвід організації Конкурсу минулих років та перші результати реформи місцевого самоврядування, Мінрегіоном внесено зміни до Положення про Конкурс, зокрема, удосконалено критерії оцінювання практик, додано номінацію «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».

10 червня цього року Мінрегіоном оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році (наказ від 08.06.2016 № 142).

Конкурс проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами:

1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць,

2. Об’єднання територіальних громад,

3. Центри надання адміністративних послуг.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Проведення церемонії нагородження переможців цьогорічного Конкурсу заплановано на грудень 2016 року.

Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону в рубриці «Напрямки діяльності»: підрубрика «Регіональний розвиток», категорія «Розвиток місцевого самоврядування», підкатегорія «Кращі практики місцевого самоврядування» (http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/)

 

Мінрегіон, 2016 р. 
 
Заявка
Положення про конкурс 
 

ГРАФІК виїзних прийомів громадян керівництвом Острозької районної ради на ІІІ квартал 2016 року

E-mail Печать PDF

 

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян керівництвом Острозької районної ради

на ІV квартал 2016 року

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Місце прийому

Дата прийому

1.

Стрілецька Валентина Володимирівна

 

Голова

Острозької районної ради

с. Милятин

середа

12.10.2016

с. Вельбівно

середа

26.10.2016

с. Могиляни

середа

09.11.2016

с. Українка

середа

23.11.2016

с. Грем’яче

середа

07.12.2016

с. Почапки

 

середа

21.12.2016

 

2.

Демянчук

Надія Григорівна

 

Заступник голови

Острозької районної ради

с. Новородчиці

п’ятниця

07.10.2016

с. Мощаниця

п’ятниця

21.10.2016

с. Плоске

п’ятниця

04.11.2016

с. Бухарів

п’ятниця

18.11.2016

с. Розваж

п’ятниця

02.12.2016

с. Хорів

п’ятниця

16.12.2016

с. Оженин

п’ятниця

30.12.2016

 

 

Обновлено 29.09.2016 07:04
 

Пройшов День відкритих дверей в Острозькій районній раді та райдержадміністрації

E-mail Печать PDF

 

25 травня 2016 року став особливим для посадовців Острозької районної ради та Острозької  РДА, адже в цей день до них завітали старшокласники Острозького району.

День відкритих дверей для старшокласників відкрили голова районної ради Валентина Стрілецька та голова райдержадміністрації Богдан Турович. Керманичі району звернулись до молоді з настановою, розповіли про бачення розвитку району та побажали креативу та наснаги для втілення ідей. Продовжили знайомство керівники структурних підрозділів, які розповіли про свої посадові обов’язки та запропонували старшокласникам долучитись до роботи. Учасники заходу, перебуваючи на робочих місцях в районній раді та райдержадміністрації, мали можливість визначитись, що найбільш близьким є для кожного з них.

Проте на цьому знайомство старшокласників з районною радою та райдержадміністрацією не завершилось. Під час тренінгу «Розвиток територіальних громад району» команди відпрацювали ідею ідеальної територіальної громади та розробили свій план розвитку рідного села. Свої напрацювання діти презентували керівництву району, яке в свою чергу зголосилось допомогти в креативних починаннях. Також, помічник-консультант депутата районної ради Олександра Качана вже відібрала ініціативу представниці Хорівської школи та зголосилась посприяти дітям в її реалізації.

Діти не лише розповіли про те, що вони хочуть бачити в себе в громадах, але й чітко сказали, що для цього кожен з них має зробити. Тому, незабаром чекаємо в школах району толоки, круглі столи, присвячені здоровому способу життя, волонтерські ініціативи та ще багато чого іншого.

Будемо сподіватися, молоде покоління продовжить свою роботу та і надалі радуватиме своєю небайдужістю до розвитку району, позитивом та креативними ідеями. А для цього двері Острозької районної ради та Острозької райдержадміністрації залишатимуться відкритими завжди.

 

Cвято останнього дзвоника

E-mail Печать PDF

Ось і ще один навчальний рік позаду. Школярі врешті можуть відкласти підручники та насолоджуватись літніми канікулами. Адже сьогодні, 27 травня, відбулося свято останнього дзвоника у загальноосвітніх школах Острозького району, яке відвідали керівництво  районної ради та начальники відділів виконавчого апарату ради.

У кожній школі учні вишикувалися у святкову лінійку за традицією. Вчителі отримували привітання. А випускники востаннє почули шкільний дзвінок.

Голова районної ради Валентина Стрілецька  завітала на свято останнього дзвоника до Новомалинської ЗОШ, де привітала школярів та вчителів з закінченням навчального року, а випускникам побажала щасливої життєвої долі та вагомих успіхів у подальшому житті.

Заступник голови районної ради Надія Демянчук завітала на урочисту лінійку в Кутянківську ЗОШ і побажала випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловила надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

 


Страница 5 из 9

Сільські ради Острозького району

Посилання із сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Зворотній зв'язок


Источник: http://workwebsite.ru